Sepet

Kapat

İade Şartları

İADE ŞARTLARI


Madde 1: İade şartlarına uyduğu takdirde, aldığınız ürünü faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Madde 2: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamıyor. Orjinal paketinin olmaması halinde, ürünün taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesini rica ediyoruz.

Madde 3: İade durumunda kargo ücreti müşteriye aittir ve ürün Artloop'un anlaşmalı olduğu bir kargo şiketi ile gönderilmelidir.

Madde 4:Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, evinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre,odanıza sığar mı, kapıdan geçer mi gibi önemli kontrolleri sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.

Madde 5: Kargo ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatında mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı rica ediyoruz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ya da ürün size geldiğinde açmadan üründen vazgeçmeniz halinde de ( Ancak yukarıda belirttiğimiz durumlar dışında bu mümkündür.)  ürünü teslim almayıp kargoya geri verebilirsiniz. Bu durumların ikisinde de mutlaka (0332) 502 00 53 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Madde 6: Kargo ile iade edilen ürünler için mutlaka kargo takip numarasını bize iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde ücret iadeniz yapılmayabilir ya da süreç uzayabilir.

Madde 7: Ücret iadeniz, ürün Artloop'a geldikten  sonra; önceden belirttiğiniz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 3 iş günü içerisinde talimat geçilir.

Madde 8: Kazanılan hediye çeklerinin kullanılması sonrası oluşabilecek iade durumlarında, ücret iadesi yapılmayıp aynı tutarda yeni bir hediye çeki verilir.