🌞 %20 İndirim #YazKampanyasi🌴
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Halı Modelleri ve Çeşitleri

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Halı Modelleri

Toplam 360 ürün bulunmaktadır.

Halı Modelleri ve Fiyatları

Halı modelleri halıların materyaline, üretim tekniklerine, üzerlerine işlenen desenlerin tarzına göre bir çok farklı türe sahiptir. Örneğin üretim tekniği açısından bakacak olursak; geleneksel halı tezgahlarında dokunan el dokuma halı, makine halısı, dijital baskı halı, tufting halı gibi üretim şekillerine ayrılır. Bunun haricinde daha çok seçimlerimizi etkileyen ve mekanlarımız için görsel olarak önemli olan tasarım tarzlarıyla da ayrıştırabiliriz halı modellerini.
 
Vintage, modern, etnik, geometrik, karabağ, patchwork, İskandinav, çocuk halısı gibi tarzlarla mekanlarınızın dekorasyon tarzına göre seçimlerde bulunabilirsiniz.
 
Vintage desenli Artloop halıları hem klasik mobilyalarla kullanabilir hem de modern tarzda döşenmiş bir odayı eskitme desenli çok şık bir halıyla süsleyebilirsiniz. Modern halılar birbirinden canlı renkleri ve soyut tasarımları ile evinizin her yerinde kullanabileceğiniz halılardır, mutfak halısı, yolluk, oturma odası halısı, salon halısı olarak evinizin her yerinde mobilyalarınızla eşleyebilirsiniz. Etnik halılar ise doğduğu toprakların köklerini desenlerinde taşıyan eviniz için de çok şık olabilecek halı modelleridir. Patchwork halılar yine genelde farklı Anadolu motifli halı parçalarının mükemmel eşleme sağlanarak bir araya getirildiği halı türleridir.
 
Materyal olarak da ağırlıklı pamuk halı , yün halı, polyester halı, jüt halı, akrilik halı gibi çeşitler daha ön plandadır. Artloop kendi ürettiği halılarda geri dönüştürülmüş iplik kullanmaya özen gösterir ve doğayı koruma konusunda üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmeye çalışan bir markadır.
 
Makinede yıkanabilen halılar, kaydırmaz halılar, robot süpürgeye uygun halılar gibi kullanım açısından da halı modellerini sınıflayabiliriz, makinede yıkanabilen Artloop halıları soğuk suda yıkayabilir, rahatça yorulmadan süpürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz, aynı zamanda robot süpürge için de uygundur.
 
Halı fiyatları da halı satın alma konusunda tercih sebeplerinden biridir, Artloop yıl boyunca aralıksız devam eden kampanyalarıyla devamlı olarak müşterilerine kaliteli ürünü ulaşılabilir fiyatlara sunmayı hedefleyen, satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak satın alma sürecini sorunsuz tamamlanmasını sağlayan bir markadır.
 
Bu halı modellerini incelemek ve satın almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.